O mnie

Nazywam się Monika, miło Cię widzieć na mojej stronie. Na co dzień jestem szarym trybikiem w wielkiej maszynie, czyli pracownikiem korporacji. Tą szarość i monotonię życia staram się równoważyć poprzez moje podróże. Swoją przygodę z podróżowaniem, rozpoczęłam 2011 roku, kiedy to pojechałam jako backpacker to Tajlandii. Wróciłam wówczas z niej z wspaniałym bagażem doświadczeń, poznałam fantastycznych ludzi i wsiąkłam. Wsiąkłam do tego stopnia, że nie wyobrażam teraz sobie, aby co roku nie wyjechać gdzieś, w jakieś magiczne miejsce, w którym naładuje akumulatory, odpocznę, poznam nową kulturę i zobaczę jak piękna jest natura.

W zeszłym roku postanowiłam rozpocząć blogowanie, traktuje to jako swój pamiętnik, ale także chcę zarazić swoja pasją innych – Ciebie. Mam bardzo dużo zaległości, podóży odbyłam mnóstwo, czasem brakuje mi czasu na opisywanie kolejnych miejsc, ale staram się to robić systematycznie. Polub mój profil na FB, aby być na bieżąco.

Chcę tutaj dzielić się z Tobą, tym wszystkim czego dowiedziałam się podróżując, aby ułatwić Tobie decyzję o pojechaniu w dane miejsce, bo świat jest duży, czasu jest mało i sama wiem, jak trudno zdecydować jaki obrać kolejny kierunek.

Moje serce jest w Azji – Filipiny czy Tajlandia, to moje ulubione kraje. Otwieram się także obecnie na Afrykę i Amerykę Środkową. 

Podróżuje jako backpacer, w bardziej nowoczesnej formie – z walizką, staram się także aby moje podróże nie rujnowały mojego budżetu domowego poprzez wyszukiwanie tanich lotów, i szukanie noclegów już na miejscu. Zachęcam do poszperania na latającejcholerze, jeśli nie znajdziesz przydanych informacji, skontaktuj się ze mną, poprzez poniższy formularz – na pewno odpowiem.

 

 

 

 


Masz pytania, śmiało! Napisz do mnie, na pewno odpowiem:

[wpforms id=”1102″ title=”false” description=”false”]

 

Zamknij