Uwaga! Uwaga! Super news, który ułatwi Wam znajdowanie tanich biletów. Pisałam już o tym na swoim profilu na fb, ale aby Wam ta informacja nie uciekła, pisze i tutaj, bo naprawdę warto.

Aplikacja nazywa się PushApp można ją ściągnąć z AppStore, Google Store, jest także dostępna na przeglądarkach Chrome oraz Firefox.

Działa bardzo prosto, po jej zainstalowaniu wystarczy wpisać w # lokalizacje jakie nas interesują np: #mexico i #europe. Wówczas gdy pojawi się oferta na loty z/do mexico z/do Europy, dostaniecie informacje push na swój telefon. Jeśli nie macie sprecyzowanych planów wystarczy wpisać #all. Wtedy będziecie na bieżąco dostawać informacje o promocjach. Moim zdaniem aplikacja doskonale się sprawdza. Będąc w pracy nie mam czasu śledzić wpisów na fb na popularnych serwisach takich jak fly4free.

Dzięki tej aplikacji mogłam być na bieżąco ze wszystkimi promocjami i błędami taryfowymi. Jedyny jej minus, to dość spora ilość push informacji na telefon, w przypadku wybrania #all. Ale czego się nie robi, aby taniej kupić bilet 🙂

Nie zwlekajcie, instalujcie! Aplikacja jest dostępna pod tym linkiem
Poniżej zrzuty z mojego ekranu: