Witaj, Jambo!

Nazywam się Rico Mwagovi, pracuję jako organizator safari w Kenii. Moje biuro jest zlokalizowane na przeciwko hotelu Swahili Beach Resort w Diani.

Z całego serca zapraszam Was do mojego pięknego kraju. Będę bardziej niż szczęśliwy, jeśli pozwolisz mi abym pokazał Tobie mój wspaniały Kraj, oraz ludzi tu żyjących. Mogę zorganizować dla Ciebie dowolne safari, począwszy od jednodniowego, do czternastodniowych zarówno w Kenii jak i Tanzanii.

Dodatkowo w swojej ofercie posiadam także na wynajem pokoje w hotelu znajdującym się niedaleko plaży w atrakcyjnej cenie.

Jeśli planujesz pobyt w Kenii i nie masz zorganizowanego transportu z lotniska, również mogę Cię zawieźć w dowolne miejsce. Koszt dojazdu z lotniska do Diani, wraz z przeprawą promową kosztuje 40$ od samochodu (mogę zabrać maksymalnie 3 osoby).

Sam mówię słabo po polsku, ale w moim zespole jest Kenijczyk mówiący płynnie w tym języku. Również jeśli masz takie życzenie, może on pojechać z Tobą na safari lub inną wycieczkę, jako Twój osobisty przewodnik, jeśli język angielski nie jest Twoją mocną stroną.

Poczytaj inne opinie na mój temat…


Byliśmy z Rico na safari w październiku 2017.Było super tak jak obiecywał.Widzieliśmy mnóstwo zwierząt. Wszystko bardzo bezpieczne. Rico jest bardzo uczciwy i miły. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyprawy. Zdecydowanie polecam Rico


Rico, dziękujemy Ci za wspaniałą wyprawę do Tsavo East. Tak, jak gwarantowałeś, to była fascynująca i pełna wrażeń przygoda. Jesteś wspaniałym przewodnikiem i godnym zaufania człowiekiem. Na pewno będziemy Cię polecać wszystkim zainteresowanym wszystkimi wycieczkami w Kenii. Pozdrawiamy Monika i Bożena

Polecam Rico Mwangovi, jeśli chcecie jakieś safari i czy atrakcje, można znaleźć go na Facebooku

Jeśli masz jakieś pytania napisz w komentarzu? Obiecuje, że żaden nie pozostanie bez mojej odpowiedzi. 

Niemniej jednak możesz też napisać bezpośrednio do Rico, jeśli masz jakieś pytania.