Snoorkowanie z rekinami wielorybimi – Oslob
Faktem jest, ze są one tam karmione dlatego przypływają. Chciałam się pokusić o znalezienie rekinów żyjących na wolności, ale niestety całodzienna wycieczka jest dość droga i nie gwarantuje zobaczenia rekinów, stąd padł mój wybór na Oslob.

Snoorkowanie i podziwianie podwodnego świata – Coral Garden
Dostaniesz się tutaj z Busunaga Island. Czujesz się jakbyś pływał w akwarium, piękne kolorowe rybki, wspaniała rafa a do tego wielkie koralowce.

Snoorkowanie na Coron Island w Kayangan Lake
Nie ma tam bogatego życia podwodnego, ale za to jest bardzo głębokie jezioro z krystalicznie czystą woda. Ma się wrażenie, że jest się w innym świecie. Ogromne wrażenie robi głębia, która nie ma końca. Fantastyczne wrażenie.

Snoorkowanie z żółwiami na Apo Island
Piękna malutka wyspa, na której Twoje życie zwolni. W ciągu dnia będziesz cieszyć się pływaniem z żółwiami, których jest mnóstwo. Wystarczy tylko wejść do wody i proszę…pływasz z żółwiami, wieczorem natomiast będziesz mógł podziwiać piękne gwiazdy na niebie. Nic nie zakłóci ci tego widoku, bo na wyspie wyłączają prąd na noc. Brzmi rajsko? Tak, tam jest jak w raju.

Island Hopping w El Nindo
Do wyboru masz kilka tras. Jest to wycieczka całodniowa. Warto na nią pojechać, te widoki, te plaże, te rafy…ahhh. Zdecydowanie polecam.