5/5 - (1 vote)

Lata ćwiczeń, a wraz z nimi – ogomna ilość potu wylanego na turniejach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. To wszystko pozwoliło nam przekonać się, z jakimi doświadczeniami zmagają się uczestnicy (zawodowcy oraz amatorzy) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasza eksploracja nie była zbyteczna. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do opracowania, a następnie stworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie wyniki uzyskujesz. Chcesz dowiedzieć się, co determinuje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady innowacyjnych narzędzi, które w nich zastosowaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich skuteczność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym wysiłku oczywiście widoczny jest pot, a tym samym – przykre „aromaty”. Nie każdy jednak wie, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz tworzone przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią perfekcyjną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna wykorzystywane w produktach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie – są naturalnym elementem pozwalającym na bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko normuje temperaturę i z łatwością odprowadzają wilgoć, ale także aktywnie hamują powstawanie oraz namnażanie bakterii.

Przeczytaj także:  Najciekawsze atrakcje województwa lubelskiego - to warto zobaczyć!

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne uwarunkowania do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie hamują Twoich ruchów,gwarantują idealne “czucie” oraz komfort, w odzieży SMMASH pożytkujemy się innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Z jej pomocą odzież posiada idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a zwłaszcza – perfekcyjnie dostosowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o swobodzie, stopniu zmęczenia, a zwłaszcza – rezultat ćwiczeń. Chcąc w czasie uprawiania sportu wydobywać z siebie sto procent – należy zadbać o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu sprawnie odprowadza pot nagromadzony na skórze, tym samym czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, pozwoliła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do podstawowych produktów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób umożliwia uzyskiwać nawet 40% głębsze barwy, a co najważniejsze – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest bezpieczna i bez problemu może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Wypróbuj samodzielnie- podczas codziennych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Z całą pewnością od razu dostrzeżesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Koszulki Sportowe